Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


19993953 Відвідувачів
Укрінформ
Міністерство оборони
Урядовий портал
Боевое Братство
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Орденские планки – ветеранам
afgan20170624new.jpg
 
Триває діалог з органами влади
dialog_z_vladoiu_sm.jpg6-12 липня тривали активні дискусії щодо пошуку шляхів виконання вимог ветеранів війни до органів влади по захисту своїх соціальних прав.
Детальніше...
 
Не всі ще повернулися з Афганської війни
afgan_130718_sm.jpgЩе у минулому році УСВА отримала інформацію про моджахеда, якій зовнішні нагадує колишнього військовослужбовця з Волині Ігора Бєлокурова.
Детальніше...
 
Виїзне засідання правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані
vinnitsia_170718_sm.jpgЗ метою обміну досвідом роботи та більш ґрунтовного залучення організацій ветеранів війни в Афганістані до національно-патріотичного виховання молоді, на базі Жмеринської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані відбулося виїзне засідання правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів).
Детальніше...
 
Про надання соціальної допомоги ветеранам із числа воїнів-інтернаціоналістів
herson_130718_sm.jpg12 липня, в Херсонській обласній державній адміністрації відбулось засідання обласної робочої групи з питань соціального захисту ветеранів із числа воїнів-інтернаціоналістів, яке традиційно проводиться раз на півроку.
Детальніше...
 
ПОБУВАЛА НА МОГИЛІ БАТЬКА
mogila_brata_170718_sm.jpgЯкось до мене звернулася жителька Києва Журба Валентина Григорівна з проханням знайти місце поховання її батька Журби Григорія Павловича, який загинув на війні. В 70-і роки вона намагалася знайти могилу батька однак зробити це не вдалося і душа її й надалі не мала спокою, ніби відчуваючи, що його можна знайти.
Детальніше...
 
Кропивничанам з інвaлідністюзвільнили нa половину від оплaти комунaльних послуг
kropivnitskiy_130718_sm.jpg12 липня, під чaс зaсідaння сесії міської рaди Кропивницького депутaти підтримaли рішення звільнити нa 50 % від оплaти зa користувaння житлово-комунaльними послугaми осіб з інвaлідністю 1 і 2 груп по зору тa членів сімей військовослужбовців, які зaгинули під чaс виконaння обов’язків в Республіці Aфгaністaн.
Детальніше...
 
На чужой, далекой и на родной земле
rivne_100718_sm.jpgВ это раннее безмятежное утро над Затокой, еще досматривающей последние сны, зазвучал протяжный, заунывный намаз. В его сладостно-умиротворяющую мелодию ворвались крики всполошившихся местных петухов, а затем раздались призывные звуки горна. И тут же прозвучала требовательная команда: «Подъём!». Так началась встреча воинов 66-й Отдельной трижды орденоносной Выборгской мотострелковой бригады по случаю 30-летия её вывода из Афганистана, где личный состав выполнял интернациональный долг.
Детальніше...
 
Сердечно поздравляем!
privitanya_060718_sm.jpg
Шановний Сергій Васильовичу!
У День Вашого народження прийміть мої найщиріші вітання.
Радість цього свята сьогодні разом із Вашими рідними розділяють усі Ваші друзі та однодумці.
Детальніше...
 
Швидко казки розповідаються, але повільно справи робляться…
vr_05072018_1sm.jpgНа виконання обіцянки керівників Верховної Раді України, яку вони дали представникам УСВА після проведення масових акцій протесту ветеранів, на засіданні Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю 4 липня 2018 року під головуванням О. Третьякова розглядався проект Закону України, з опрацювання якого Комітет визначено  головним:
Детальніше...
 
Ветераны защищали Родину, а теперь вынуждены перекрывать трассу или штурмовать Кабмин
nikolaev_040718_sm.jpgВетераны-«афганцы» из Николаевской области в этом году дважды участвовали в акциях, прошедших в столице Украины и направленных на то, чтобы правительство и Верховная Рада повернулись лицом к тем людям, которые защищали страну от внешней агрессии, а теперь вынуждены влачить жалкое существование. Об этих событиях, проблемах, требованиях поговорим с председателем Николаевского областного Союза воинов-интернационалистов и запаса с Юрием Соловьем и его заместителем Александром Завражиным.
Детальніше...
 
Що чекає на українців з 1 липня
1lipnia_030718_sm.jpgПідвищення прожиткового мінімуму, заокруглення копійок і "максимально низька" вартість проїзду у Києві – серед того, що очікує українців у липні.
Детальніше...
 
Пісня єднає
pisnya_120718_sm.jpgНедарма кажуть, що пісня — це душа народу. Бо й справді, у піснях дістали
відображення усі почуття, емоції, переживання народу, нерозривно пов'язані
з його життям і побутом, героїчною історією.
Детальніше...
 
28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
den_konst_260618_sm.jpg28 червня 22 роки тому Верховна Рада прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави.
Детальніше...
 
Обговорили питання соціального забезпечення учасників бойових дій
hmelnitsk_020718_sm.jpg26 червня голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий зустрівся з активом громадських організацій ветеранів Афганістану і учасників АТО-ООС.
Детальніше...
 
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
usva_logo.jpgУДОВЕНКО Геннадій Йосипович  (22.06.1931 — 12.02.2013) – унікальна людина для України, єдиний серед українців був удостоєний права стати Президентом 52-ї Генеральної Асамблеї ООН.
Геннадій Удовенко – надзвичайно багатогранна людина, яка зуміла поєднати в собі якості дипломата, політичного діяча, парламентаря. Основою його діяльності стала винайдена ним формула «трьох П»: професіоналізм, патріотизм, порядність. Власне те, чого так не вистачає в українській політиці.
Детальніше...
 
28 років у боротьбі за гідне життя ветеранів
 28rokivusva_1sm.jpg      25 червня 1990 року – найважливіша дата в житті  воїнів-інтернаціоналістів України. Цього дня було прийнято рішення про заснування всеукраїнської громадської організації ветеранів війни в Афганістані та інших зарубіжних країнах.
       У післявоєнні роки минулого століття нове покоління ветеранів війни поверталося з воєн, про які народові було мало відомо. Життя вимагало об’єднання зусиль ветеранів у боротьбі за гідне ставлення до ратної праці й свої соціальні права.
Детальніше...
 
Мелодія єднає, на мир надихає
cherkasi_020718_sm.jpg23 червня у Звенигородки на Черкащині відбувся обласний фестиваль «афганської», патріотичної і української пісні «Мелодія єднає, на мир надихає».
Детальніше...
 
22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
den_skorboti_210618_sm.jpgЩороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
Детальніше...
 
Шлях до діалогу з ветеранами відкритий?
dialog_25062018sm.jpgВитяг зі Стенограми пленарного засідання
22 ЧЕРВНЯ  2018

 
ЗАСІДАННЯ ШІСТДЕСЯТЕ
Сесійний зал Верховної Ради України
22 червня 2018 року, 10 година 03 хвилини
Веде засідання Голова Верховної Ради України ПАРУБІЙ А. В.

Детальніше...
 
Чому проти «афганців» влада випустила «беркутню»?!
kiev_270618_sm.jpgПро реальну причину сутички «афганців» та поліції під будівлею Верховної Ради в ефірі телеканалу «Аверс» розповів голова Волинської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (УСВА), депутат Волинської обласної ради від УКРОПу Григорій Павлович.
Детальніше...
 
Первые слова диалога с властью.
akcii_protestu_210618_sm.jpgПоследуют ли реальные дела?
На следующий день после массовых акций протеста ветеранов войны, силовых структур, чорнобыльцев, ветеранов труда, 20 июня 2018 года, совпали по времени c заседаниями двух комитетов Верховной Рады Украины по рассмотрению вопросов, поставленных ветеранами Афганской войны в своих требованиях.
Детальніше...
 
Спонукання до діалогу
kyiv_200618_sm.jpgВідповідно до колективного рішення центральних і місцевих керівних органів Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) було продовжено спроби змусити владу на діалог з громадянським суспільством України, насамперед з ветеранами війни, силових структур, чорнобильцями, ветеранами праці.
Детальніше...
 
Шановні ветерани!
kyiv_130618_sm.jpgШановні громадяни України!
7 червня 2018 року у Києві під головуванням С. В. Червонописького було проведено засідання Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), на якому прийнято рішення щодо подальшої реакції ветеранів на повне ігнорування спільноти і демонстративну неповагу органів виконавчої влади до ветеранів війни, військової служби і силових структур, ветеранів праці, чорнобільців і інших громадян суспільства.
Детальніше...
 
17 червня – День медичного працівника
den_medpracivnika_140618_sm.jpgШановні медичні працівники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю  вас з професійним святом!
Детальніше...
 
Зі святом вас, ангели у білосніжних халатах!
med_20180615_1sm.jpgЩороку у третю неділю червня в Україні святкується День медичного працівника,  закріплений Указом Президента України № 281/94 від 03.06.1994 року.
Детальніше...
 

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов