Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


19798698 Відвідувачів
Укрінформ
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
Боевое Братство
Міністерство оборони
Президент України Офіційне інтернет-представництво
afgan20170624new.jpg
 
22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
den_skorboti_210618_sm.jpgЩороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
Детальніше...
 
Первые слова диалога с властью.
akcii_protestu_210618_sm.jpgПоследуют ли реальные дела?
На следующий день после массовых акций протеста ветеранов войны, силовых структур, чорнобыльцев, ветеранов труда, 20 июня 2018 года, совпали по времени c заседаниями двух комитетов Верховной Рады Украины по рассмотрению вопросов, поставленных ветеранами Афганской войны в своих требованиях.
Детальніше...
 
Спонукання до діалогу
kyiv_200618_sm.jpgВідповідно до колективного рішення центральних і місцевих керівних органів Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) було продовжено спроби змусити владу на діалог з громадянським суспільством України, насамперед з ветеранами війни, силових структур, чорнобильцями, ветеранами праці.
Детальніше...
 
Шановні ветерани!
kyiv_130618_sm.jpgШановні громадяни України!
7 червня 2018 року у Києві під головуванням С. В. Червонописького було проведено засідання Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), на якому прийнято рішення щодо подальшої реакції ветеранів на повне ігнорування спільноти і демонстративну неповагу органів виконавчої влади до ветеранів війни, військової служби і силових структур, ветеранів праці, чорнобільців і інших громадян суспільства.
Детальніше...
 
17 червня – День медичного працівника
den_medpracivnika_140618_sm.jpgШановні медичні працівники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю  вас з професійним святом!
Детальніше...
 
Зі святом вас, ангели у білосніжних халатах!
med_20180615_1sm.jpgЩороку у третю неділю червня в Україні святкується День медичного працівника,  закріплений Указом Президента України № 281/94 від 03.06.1994 року.
Детальніше...
 
ІЗ УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
medvedyk_20180615_1.jpgПро відзначення державними нагородами України з нагоди Дня медичного працівника
За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров'я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність постановляю:…
Детальніше...
 
Ми не допустимо відвертого знущання над ветеранами, ігнорування їх вимог і колективної думки!
kyiv_20180608_1sm.jpgМасова попереджувальна акція зібрала у Києві 25 квітня 2018 року тисячі ветеранів війни у боротьбі за соціальні права і належне медичне забезпечення, продемонструвала єдність і мобілізаційну готовність ветеранів війни до активних дій.
Вимоги ветеранів, які були визнані слушними, передали до керівників центральних органів влади: Прем’єр-міністру України В. Б. Гройсману, міністру соціальної політики А. О. Реві, міністру охорони здоров’я У. Супрун.
Детальніше...
 
Чемпионат по шахматам и шашкам в Чернигове
cherigiv_20180623_1sm.jpgВ Черниговском спортивном зале ДЮСШ №1 состоялся II чемпионат Украины по шахматам и шашкам среди участников боевых действий.
Детальніше...
 
Пам’яті воїна-інтернаціоналіста
pamyat_voina_140618_sm.jpg2 червня  2018 року на 69 році після хвороби пішов із життя учасник бойових дій, полковник у відставці МІСЯЦЬ Олександр Опанасович.
Детальніше...
 
Навічно у строю побратимів
den_pamyati_210618_sm.jpgУсвідомлюючи, якою ціною дається нам мирне сьогодення, ми схиляємо голови перед співвітчизниками, які полягли на полі битви, захищаючи рідну Батьківщину. Адже вони дали нам змогу насолоджуватися життям, виховуючи своїх нащадків.
Детальніше...
 
Щодо пільгового перевезення громадян у Овруцькому районі
ovryckiy_rayon_140618_sm.jpg9 червня у залі засідань Овруцької районної державної адміністрації за ініціативи радника голови РДА (за сумісництвом голови Ради ветеранів ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Овруцького району) Віталія Юшкевича, відбулася робоча зустріч.
Детальніше...
 
Наш біль – Афганістан…
kyiv_180618_sm.jpgАфганістан – болюча рана, яка ніколи не загоїться у серцях багатьох сімей українців. Тисячі доль змінила та жахлива війна. Багато молодих і сильних чоловіків не повернулися в свої домівки, у свої сім’ї.
Детальніше...
 
В честь героя-выпускника
kharkiv_080618_sm.jpg5 июня 2018 года з инициативы Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) (ХГСВА) на фасаде специализированной школы I-III ступеней №29 торжественно открыта мемориальная доска, в честь выпускника Игоря Николаевича Резниченка, погибшего в Афганистане.
Детальніше...
 
Незабутній велодень
hmelnitsk_110618_sm.jpgУ шепетівських  велосипедистів на Хмельниччині  вже стало гарною традицією влаштовувати велопробіг вулицями Шепетівки і шосейними дорогами району.
Детальніше...
 
У Чернівцях відбувся фестиваль-конкурс патріотичної пісні
bukovina_05062018_sm.jpgУ травні 2016 року в Новоселицькому  районі на Буковині вперше відбувся районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні.
Детальніше...
 
Пам’ятний знак на честь прикордонних військ
poltava_04062018_sm.jpgВетерани-прикордонники Валентин Кобель і Микола Сап’ян звернулися до громадської організації «Учасники бойових дій Шевченківського району м. Полтави» з пропозицією встановити в міському парку Воїнів-інтернаціоналістів пам’ятний знак на честь 100- річчя прикордонних військ України.
Детальніше...
 
Обговорено форми і методи подальших дій
kyiv_20180530_1sm.jpg     30 травня 2018 року відбулася селекторна нарада Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), в якій взяли участь члени Правління УСВА, актив міських і районних організацій УСВА, представники громадських організацій  ветеранів війни і військової служби, учасники АТО-ООС, чорнобильці.
Детальніше...
 
Трійця 2018 в Україні: дата свята та історія
triycya2018.jpg     День Святої Трійці – одне з головних стародавніх християнських свят. Його прийнято відзначати на 50-й день після Великодня. День Святої Трійці має інші назви – Зелені свята або П'ятидесятниця. У це свято українці також отримають офіційний вихідний.
Детальніше...
 
Відкриття тенісного клубу
dnipro_080618_sm.jpgОстанніми роками в Магдалинівському районі, що на Дніпропетровщині, побільшало любителів різноманітних видів спорту. Звичайно, така тенденція дуже тішить, адже спортивні змагання – це не тільки активний спосіб життя та «бонуси» нашому здоров’ю, це ще і спілкування: живе, справжнє, а не якесь там віртуальне. Інколи нам навіть дорікають, що на шпальтах газети «забагато спорту», але це скоріше плюс, аніж мінус: завдяки і нашим публікаціям також заняття спортом стають популярними, кількість учасників різних змагань зростає, а паралельно з ними збільшується і кількість наших читачів.
Детальніше...
 
Влучні постріли
verhnedneprovsk_080618_sm.jpgНа базі Верхньодніпровської СЗОШ № 2 відбулися районні змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед юнаків пам’яті загиблого в Афганістані Сергія Яцковського, а також серед дівчат, пам’яті Віри Листопад партизанки-розвідниці, героя Великої Вітчизняної війни, яка навчалась в Верхньодніпровській школі №1.
Детальніше...
 
Спортивный клуб «Самурай» в Тернополе
ternopil_08062018_sm.jpgВ городе Тернополь проходил открытый Всеукраинский турнир по киокушин-кан каратэ «Путь Будо» среди детей, юношей и взрослых, в котором приняла участие команда из клуба «Самурай» города Новомосковска Днепропетровской области.
Детальніше...
 
Турнір пам’яті
lutsk_06062018_sm.jpg26 травня 2018 року у Луцьку відбувся відкритий турнір пам’яті майстрів бойових мистецтв.
Детальніше...
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ
usva_logo.jpgТИГИПКО  Сергей Леонидович – украинский политик, государственный и общественный деятель и предприниматель, народный депутат Украины, бывший вице-премьер-министр и министр социальной политики Украины.
Детальніше...
 
Вигодонабувачем всіх реформ в Україні має стати громадянин
asociaciya_mist_220518_sm.png«Вигодонабувачем всіх реформ в Україні має стати громадянин», – Глава Уряду на засіданні Асоціації міст України
Всі реформи і зміни в Україні мають проводитися виключно в інтересах громадян і з огляду на їх потреби. Таку політику мають сповідувати не тільки в столиці, а й в регіонах, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Правління Асоціації міст України 21 травня 2018 року.
Детальніше...
 

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов