Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


20280383 Відвідувачів
Боевое Братство
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
afgan20170624new.jpg
 
Не забыты на чужбине
170818_sm.jpgРешение Украиной проблем военнопленных и без вести пропавших  в  Афганистане в период войны 1979–1989 г.г.   
В период Афганской войны Советская армия потеряла военнопленными и без вести пропавшими  417 человек. Количество  таких потерь  определялось характером боевых действий, качеством принимаемых решений и управления войсками. Редко это зависело от самих военнослужащих, которые попадали в плен. Добровольная сдача в плен и переход к противнику – явления крайне исключительные. Как правило, в плену военнослужащие оказывались в результате сложившихся чрезвычайных, непрогнозируемых обстоятельств.
Детальніше...
 
Наші «афганці» у владі
vorotniak_160818_sm.jpgСергій Воротняк: «Головне – знайти нові підходи та ефективні шляхи вирішення наболілих проблем»
У попередніх номерах газети «Вісті Водолажчини» ми вже розповідали про активних і цілеспрямованих депутатів районної ради Наталію Букіну та Віталія Савченка. Не поступається їм у своїй креативності та ініціативності й депутат районної ради VІІ скликання Сергій Воротняк. І хоча це перша каденція його депутатства, він чітко розуміє, що і як робити.
Детальніше...
 
Коли закінчіться безлад?
odesa_20180816_1sm.jpg12 серпня я та мій брат зі сім’єю сіли в автобус Ананьїн–Одеса номерний знак ВН 3915 АА (на знімку) в селі Троїцьке Любашівського району Одеської області. Як тільки зайшли в салон автобуса водій зразу почав грубити, сказавши щоб сумки які були в нас, ні в проході, ні на задній площадці автобуса він не бачив, при цьому відмовився ставити їх до багажного відділення. Водій заявив, що відмовляється перевозити мене як пасажира по посвідченню учасника бойових дій. Він при цьому почав грубити і нецензурно висловлюватися в мій бік та в бік всіх УБД, та казати що йому нічого за це не буде.
Детальніше...
 
Вітаємо з ювілеєм!
kuchma_090818_sm.jpgКУЧМІ Леоніду Даниловичу —
видатному українському політику,
талановитому державному діячу,  
Президенту України.
Вельмишановний Леоніде Даниловичу!
В день Вашого визначного ювілею ветерани війні в Афганістані бажають нагадати всім, що кращі роки ветеранів пройшли у незалежній Україні під Вашим керівництвом. Як и раніше, Ви користуєтеся  великим авторитетом у середовищі ветеранів війни, військової службі і праці.
Детальніше...
 
Православний табір для дітей
tabir_130818_sm.jpg6 серпня з благословення правлячого єпископа Шепетівського та Славутського Євсевія організовано одноденний православний табір для дітей. Настоятель храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, протоієрей Анатолій Вересюк благословив на відпочинок дітей та дорослих.
Детальніше...
 
Ветераны Афганской войны в Киеве отметили день Воздушно-десантных войск
vdv_20180803_1sm.jpgВоеннослужащие легендарных ВДВ играли заметную роль в боевых действиях в Афганистане. Зачастую это их использование было не по предназначению. Дело в том, что ВДВ – это стратегический инструмент в ведении военного командования.
Детальніше...
 
2 серпня – День Повітряно-десантних військ
den_vdv_31082018_sm.jpgДорогі ветерани Повітряно-десантних військ!
Воїни сучасних Десантно-штурмових військ!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Повітряно-десантних військ!
Детальніше...
 
ЗАПРОШЕННЯ до участі у ХІІІ Міжнародному творчому фестивалі патріотичної пісні
harkiv_010818_sm.png
«Солдати миру ХХІ століття»

Громадська організація «Харківська міська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» запрошує до участі у ХІІІ Міжнародному творчому фестивалі патріотичної пісні «Солдати миру ХХІ  століття» (надалі – фестиваль), який відбудеться з 26 по 27 жовтня 2018 року  у Харкові.
Детальніше...
 
На Білому озері звучали «афганські» пісні
kuznecovsk_20180803_1sm.jpg28-29 липня на реабілітаційно-оздоровчому комплексі Рівненської АЕС «Біле озеро» відбувся відкритий фестиваль військово-патріотичної пісні «Відлуння», учасниками якого стали вокальні гурти воїнів-інтернаціоналістів з усієї України, зокрема, міста-супутника атомної станції Вараш, Івано-Франківська, Києва, Запоріжжя, Білої Церкви, Острога, Тернополя, Таращі, Демидівки, Гощі.
Детальніше...
 
Загинув у свій день народження
shepetivka_20180802_1.jpgМинуло 32 роки, як родину Франчуків, яка мешкає у селі Жолудках  Шепетівського району на Хмельниччині, спіткало велике горе — в Афганістані загинув їхній син Михайло Іванович Франчук.
Детальніше...
 
Сертифікати на квартири для ветеранів-«афганців»
sertifikati_310718_sm.jpg26 липня, у відповідності до розпорядження Кабінету Міністрів України №404-р від 13.06.2018 року, голова Тернопільської облдержадміністрації С. С. Барна вручив сертифікати на придбання житла шістьом учасникам бойових дій в Афганістані і одному учаснику миротворчих операцій з числа інвалідів війни першої та другої групи з Теребовлянського, Бережанського, Кременецького районів і міста Тернополя.
Детальніше...
 
25-летний юбилей Павлоградского Союза воинов-интернационалистов
pavlograd_310718_sm.jpg20 июля на проспекте Шахтостроителей с самого утра играла торжественная музыка – в этот день свой 25-летний юбилей отмечала общественная организация – «Союз воинов-интернационалистов» Павлограда и Павлоградского района УСВА.
Детальніше...
 
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
usva_logo.jpgКНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ
ФЕДОРЕНКО Валерій Миколайович – відомий діяч оборонної промисловості України, академік Української Академії Наук (відділення військової техніки та спеціального призначення) (1992), Української академії Економічної кібернетики.
Народився 11 жовтня 1948 року на Одещині.
Детальніше...
 
Синдром боевого стресса - с войной не уходит
mechnikov_20180725_1sm.jpgДіяльність Дніпропетровської лікарні імені Мечнікова - один із найяскравіших прикладів відповідального і професійного ставлення до учасників бойових дій. В указах Президента України і рішеннях Верховної Ради України передбачено достатньо рекомендацій, виконання яких може відповідати життєвим потребам захисників вітчизни. Але, на жаль, не завжди і не всюди ветерани АТО зустрічають те, що вони повинні були б мати в повсякденному житті. Інколи з вини чи простої недбалості владних структур різного рівня, а інколи - в силу простого незнання того, що таке БОЙОВИЙ СТРЕС. Саме тому редакція журналу і пропонує всьому депутатському корпусу країни ознайомитися із статтею психолога з бойовим досвідом Ігоря Телегіна та коментарем до неї генерал-майора Сергія Червонописького.
Детальніше...
 
ЗНАЙДЕНИЙ В АФГАНІСТАНІ «ВОЛИНЯНИН», НАЙІМОВІРНІШЕ, – САМОЗВАНЕЦЬ
volin_220718_01.jpgВін не подає жодних емоцій, коли бачить відеозвернення матері, яка кличе його додому. Не впізнає друзів і однокласників, каже, що поїде будь-куди, але не в Україну. Стверджує, що його «розривають в різні сторони», а його командир переконує, що історія про те, що він – «волинянин» – це лише жарт.
Детальніше...
 
Соціально-психологічна реабілітація ветеранів війни
kiev_230718_sm.jpgУ Києві відбулася науково-практична конференція «НАУКОВО-ПРАКТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ НАДАННЯ ПОСЛУГ В ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ»
Пропонуємо доповідь про діяльність ХОО УСВА в рамках даного заходу:

Н. А. Лебєдєва
кафедра публічного адміністрування,
Міжрегіональна академія управління персоналом (м. Київ),

Детальніше...
 
Вітаємо з ювілеєм!
privitanya_190718_sm.jpgГолові Закарпатського обласного товариства
ветеранів війни в Афганістані В. К. Юргасу
Шановний Віктор Карлович!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) прийміть щирі сердечні вітання з нагоди Вашого  ювілею – 50-річчя з  дня народження!
Детальніше...
 
Зберігаємо пам'ять
dnipro_260718_sm.jpgНа теренах України, як данина пам’яті і поваги воїнам, загиблим при виконанні військового обов'язку в Афганістані  та в інших військових конфліктах побудовано більше п’ятиста пам’ятників.
Детальніше...
 
Туристичний похід «Духовні скарбниці Волині»
volin_260718_sm.jpg17-19 липня службою у справах дітей райдержадміністрації, відділами соціальних служб сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації, культури райдержадміністрації організовано трьохденний туристичний похід «Духовні скарбниці Волині»

Детальніше...
 
Виконавці будуть користуватися відпусткою літом, але справи, відпочивати не будуть
kmu.jpg16-17 липня відбулися консультації в Міністерстві соціальної політики щодо пошуку шляхів виконання вимог ветеранів Афганської війни.
Міністр соцполітики А. О. Рева разом з першим заступником О. П. Крентовською кожного дня по 3-4 години уважно, пункт за пунктом обговоривали з представниками УСВА – головою УСВА С. В. Червонопиським, заступниками голови В. І. Аблазовим і О. В. Литвиновим всі питання.
Детальніше...
 
Триває діалог з органами влади
dialog_z_vladoiu_sm.jpg6-12 липня тривали активні дискусії щодо пошуку шляхів виконання вимог ветеранів війни до органів влади по захисту своїх соціальних прав.
Детальніше...
 
Не забувають героя у рідній школі
rivne_200718_sm.jpgРівненська обласна організація Української Спілки ветеранів Афганістану значну увагу приділяє увічненню пам’яті героїв-земляків.
07-08 липня 2018 року в селі Поляни Березнівського району на Рівненщині відбувся ХХХІ обласний турнір з волейболу на честь випускника школі Івана Холода, який 11 травня 1980 року героїчно загинув в Афганістані.
Детальніше...
 
Не всі ще повернулися з Афганської війни
afgan_130718_sm.jpgЩе у минулому році УСВА отримала інформацію про моджахеда, якій зовнішні нагадує колишнього військовослужбовця з Волині Ігора Бєлокурова.
Детальніше...
 
Виїзне засідання правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані
vinnitsia_170718_sm.jpgЗ метою обміну досвідом роботи та більш ґрунтовного залучення організацій ветеранів війни в Афганістані до національно-патріотичного виховання молоді, на базі Жмеринської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані відбулося виїзне засідання правління Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів).
Детальніше...
 
Про надання соціальної допомоги ветеранам із числа воїнів-інтернаціоналістів
herson_130718_sm.jpg12 липня, в Херсонській обласній державній адміністрації відбулось засідання обласної робочої групи з питань соціального захисту ветеранів із числа воїнів-інтернаціоналістів, яке традиційно проводиться раз на півроку.
Детальніше...
 

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов