Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


20853165 Відвідувачів
Міністерство оборони
Боевое Братство
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Урядовий портал
Орденские планки – ветеранам
afgan20170624new.jpg
 
Открытие мемориальной доски Сергею Гальцеву
harkiv_211018_sm.jpg20 октября по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) на фасаде общеобразовательной школы №129 торжественно открыта мемориальная доска в честь Сергея Васильевича Гальцева.
Детальніше...
 
Відкриття пам’ятника на честь загиблих воїнів
volin_191018_sm.jpgУ день великого свята, Покрови Пресвятої Богородиці і Дня захисника України в селі Замшани Ратнівського району Волинської області урочисто відкрито пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам і учасникам війни на сході України.
Детальніше...
 
XVI Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг»
hersonfest_191018_sm.jpg12–13 жовтня в Херсоні відбувся черговий XVI Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг», в якому взяли участь понад 70 виконавців із Миколаєва, Херсону, Херсонської, Одеської та Запорізької областей, віком від 10 до 70 років.
Детальніше...
 
Допомога волинських «афганців»
volin_221018_sm.jpgВолонтери Віталій Лісецький, Олександр Пилипчук та Любава Казмірчук у День захисника України безпосередньо на передовій привітали зі святом наших воїнів і передали їм волонтерську допомогу, зібрану Волинською обласною організацією Української Спілки ветеранів Афганістану і громадською організацією "Наше місто" з міста Броди Львівської області та всіма небайдужими. 
Детальніше...
 
Тіло й дух гартують з юності!
sportekiada_221018_sm.jpgДалі! Швидше! Сильніше! Саме так, перефразовуючи гасло олімпійців, хочеться охарактеризувати настрій, який витав на міському стадіоні під час районної спартакіади серед допризовної молоді.
Тут змагалися юнаки-старшокласники з усіх загальноосвітніх навчальних закладів Хотинщини. Кожен з учасників прагнув якнайкраще виконати свою задачу і вивести команду в лідери. А боролися вони за першість у передбачених програмою індивідуальних видах змагань – метанні гранати Ф-1 на дальність, підтягуванні на перекладині, бігу на 100 і 1000 метрів, а також командному – з перетягування линви.
Детальніше...
 
Відкриття пам'ятного знаку у селище Стеблів на Черкащині

14 жовтня у Корсунь-Шевченківському районі у смт Стеблів, відкрито пам"ятний знак "Обов"язок виконаний з честю".
 
В гостях у запоріжців
zaporizhya_171018_sm.jpg11–15 жовтня за сприянням Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  відбулася поїздка делегації ветеранів у місто Запоріжжя.
Детальніше...
 
Презентація книги "Світлини пам'яті" в Уманській загальноосвітній школі №1

Уманська міськрайонна Спілка ветеранів Афганістану (голова - Зайченко Олег Володимирович) проводить роботу з популяризації Афганського руху на Черкащині. Силами Спілки видано три книги про тих, хто воював у Афганістані. Наразі презентація третьої книги "Світлини пам'яті" відбулася в Уманській загальноосвітній школі № 1.
 
Шаховий турнір в Магдалинівці
dnipro_211018_sm.jpgОстанніми роками в Магдалинівському районі, що на Дніпропетровщині, побільшало любителів різноманітних видів спорту, кількість учасників різних змагань зростає. Звичайно, така тенденція тішить, адже спортивні змагання – це не тільки активний спосіб життя та «бонуси» нашому здоров’ю, це ще і спілкування – живе, справжнє, а не якесь там віртуальне.
Детальніше...
 
14 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
privitanya_111018_sm.jpgШановні захисники Вітчизни!
Шановні співвітчизники!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю всіх захисників різних поколінь і різних подій з Днем захисника України!
Детальніше...
 
Відвідання Херсонського обласного госпіталю інвалідів війни
herson_191018_sm.jpg11 жовтня напередодні Дня захисника України заступник голови Херсонської облдержадміністрації  В. І. Чабан, заступник голови обласної ради В. В.  Булюк, обласний військовий комісар І. Л. Буднік, голов обласної ооганізації УСВА В. П. Столяр, волонтери та керівники  служб облдержадміністрації  відвідали обласний госпіталь інвалідів війни.
Детальніше...
 
Почтили память боевых товарищей
harkiv_161018_sm.jpg12 октября по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) на фасаде харьковской специализированной школы №17 и гимназии №55 торжественно открыты мемориальные доски в честь выпускников Валерия Игнатия и Александра Застелы, погибших в Афганистане.
Детальніше...
 
Открытие мемориальной доски Владимиру Израйлиту
harkiv_101018_sm.jpg10 октября по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) на фасаде Харьковской специализированной общеобразовательной школы I-III ступеней №87 торжественно открыта мемориальная доска выпускнику школы Израйлиту Владимиру Григорьевичу.
Детальніше...
 
Не треба принижувати ветеранів-«афганців»
101018_sm.jpgЩе в древності кращі в племені захищали його інтереси, кордони, угіддя від нападу не тільки звіра, а й сусідніх племен. Зі створенням держави виникає і армія, воїни якої стоять на сторожі її кордонів, чим сильніша армія, тим сильніша її держава.
Детальніше...
 
ГАРНІ РЕЗУЛЬТАТИ І ЧИМАЛО ПОЗИТИВНИХ ВРАЖЕНЬ
bukovina_101018_sm.jpg7 жовтня на Буковині відбувся регіональний турнір з настіль-ного тенісу пам’яті загиблих воїнів-«афганців» Заставнівщини С. Лучика, С. Мороза, Т. Бабича, М. Довбні, О. Іванчака, В. Петрюка і Р. Оліовського.
Детальніше...
 
Футбольний турнір на честь Анатолія Глушкова
turnirglushkova_171018_sm.jpg4-5 жовтня у Ковелі на спортивному майданчику школи №7 відбувся турнір з футболу серед юнаків 2008–2009 років народження, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста  Анатолія Глушкова.
Детальніше...
 
Загроза «Лісовій поляні» ще не минула!
moz_081018_sm.png5 жовтня відбулася зустріч голови УСВА Сергія Червонописького із заступником міністра охорони здоров’я Олександром Лінчевським, якій відповідає за реформу медичної освіти і екстреної медичної допомоги, координує діяльність медичного департаменту МОЗ України.
Детальніше...
 
НА ЗАХИСТІ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ
pravaveteraniv_081018_sm.pngВзаємодія із Комітетами Верховної Ради України
Важливи зустрічі
1 жовтня голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомлець зустрілася з представниками Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Детальніше...
 
Науково-практична конференція «Ветеранський рух в Україні»
nacgvardiya_031018_sm.jpg2 жовтня на базі військової частини Національної гвардії України, згідно Плану заходів на 2018 рік з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції організовано та проведено науково-практичну конференцію «Ветеранський рух в Україні».
Детальніше...
 
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
usva_logo.jpgВ єдності – наша сила!
Форум ветеранів – 2018

В 80-ти роки  минулого століття нове покоління ветеранів війни поверталося з воєн, про які радянському народові було зовсім невідомо. Напівтаємно ховали загиблих воїнів, утаємничували обставини їх загибелі.  Родини загиблих воїнів не отримували належної компенсації і уваги влади. Важко було пояснювати походження поранень і бойових нагород тим, хто повернувся з місць виконання інтернаціонального обов’язку. Байдужі чиновники не могли і не бажали розуміти синів Батьківщини, які повернулися з пекла боїв на чужині. Лише одиниці добивалися справедливості. Життя вимагало об’єднання зусиль ветеранів у боротьбі за гідне ставлення до ратної праці і свої соціальні права.
Детальніше...
 
Гурт патріотичної пісні «Побратими» відзначив п'ятиріччя своєї творчої діяльності
tarashcha_101018_sm.jpg29  вересня  з нагоди п'ятирічного ювілею гурту «Побратими»  у Таращанському районному Будинку культури відбувся концерт, який став   справжнім святом єднання і патріотизму.
Детальніше...
 
Открытие мемориальной доски Александру Маслию
harkiv_081018_sm.jpg1 октября по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) на фасаде гимназии №86 торжественно открыта мемориальная доска Александру Викторовичу Маслию, погибшему в Афганистане. Награжден посмертно орденом Красной Звезды.
Детальніше...
 
Відзначення «афганців» Тернопільщини
ternopil_081018_sm.jpg1 жовтня в Тернопільській облдержадміністрації відбувся круглий стіл, присвячений Дню ветерана за участі керівництва області та керівників громадських ветеранських організацій.
Детальніше...
 
Учасники війни в Афганістані висадили дуби і модрини на території музею-садиби імені Миколи Пирогов
vinnitsi_081018_sm.jpgЗа ініціативи Організації ветеранів України у співпраці з Товариством Червоного Хреста України,  у Вінниці на території Національного музею-садиби видатного вченого, основоположника військово-польової хірургії М. І. Пирогова організовано благодійну акцію з  висадки дубів і модрин.
Детальніше...
 
Ми – діти козацького роду
volin_081018_sm.jpgЗ нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України служба у справах дітей райдержадміністрації, відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації, Ковельська міськрайонна організація УСВА провели для учнів середніх шкіл району спортивно-туристичні змагання «Ми – діти козацького роду».
Детальніше...
 

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов