Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21006873 Відвідувачів
Урядовий портал
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Укрінформ
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
afgan20170624new.jpg
 
Виховуємо патріотів
ternopil_141118_sm.jpgЗ ініціативи Тернопільської обласної організації УСВА у Вербовецькій загальноосвітній школі Лановецького району Тернопільської області відбувся вишкіл «Козацька Січ –2018»  та урочисто відкрито нову експозицію в кімнаті-музеї історії рідного краю.
Детальніше...
 
11 ноября 2018 года – 100-летие окончания Первой мировой войны
dni_pamyati_121118_sm.jpgДни памяти в Европе и США
Во всех цивилизованных странах традиционно отдают дань памяти воинам и другим гражданам, погибшим при защите интересов своего государства и мира в целом.
Даты, названия и традиционные формы организации ритуалов Дней памяти в различных государствах не повторяют друг друга. Одни традиции имеют вековую историю, другие – рождаются в наше время, в одних государствах символом памяти стали красно-черные маки, в других – синие васильки.
Годовщина со дня окончания Первой мировой войны именовалась ранее праздником Победы, но теперь он обозначен в календарях как «День перемирия» и отмечается ежегодно 11 ноября. Эта дата с особыми торжествами и ритуалами отмечается во Франции и Великобритании.
Детальніше...
 
Поздравляем с юбилеем!
privitanya_071118_sm.jpg7 ноября 2018 года исполнилось 75 лет  Герою Советского Союза генерал-полковнику Борису Всеволодовичу Громову.
За время войны в Афганистане 40-ю Общевойсковую армию ТуркВО  (далее – 40 ОА) возглавляли семь командующих. Генералу Громому Б. В. выпала ответственная миссия – вывода войск из восточной страны, миссия завершения войны.
Детальніше...
 
Памяти выдающего сына Украины
pamyat_071118_sm.jpg7 ноября 2018 года исполнилось 96 лет с дня рождения Петра Ивановича Шкидченко (07. 11. 1922 г.), участника Великой Отечественной войны, погиб в Афганистане 19 января 1982 года.
Детальніше...
 
5 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ВІЙСЬКОВОЇ РОЗВІДКИ
denviyskovoirozvidki121118_sm.jpgДорогі бойові друзі!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) вітаю військових розвідників – людей мужньої та однієї з найнебезпечніших професій зі святом – 100-річчям з дня створення військової розвідки і 68-ю річницею створення армійського спецназу!
Детальніше...
 
6 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ КИЄВА ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ
richnicya_051118_sm.jpgДорогі ветерани Другої світової війни!
Шановні співвітчизники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю з 75-ю річницею звільнення столиці України, міста-Героя Києва від фашистських загарбників!
Детальніше...
 
На честь загиблого земляка
hmelnitsk_061118_sm.jpg4 листопада у Хмельницькому на футбольному полі ДЮСШ №11 відбувся  фінальний матч з футболу серед команд Хмельницького району на Кубок Олександра Батурка, який загинув в Афганістані.
Детальніше...
 
Відбувся турнір з дзюдо присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Володимира Драченка
tyrnir_061118_sm.jpg2 листопада на базі столичної школи №235 за організацією позашкільного навчального закладу Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник» відбувся ХХVІІ відкритий турнір з дзюдо, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Володимира Драченка.
Детальніше...
 
ЗВІТУВАЛИ КРИВОРІЖСЬКІ «АФГАНЦІ»
krivirig_021118_sm.jpg27 жовтня 2018 року в конференц-залі Криворіжського авіаційного коледжу НАУ відбулася звітно-виборна конференція Криворізької міської організації УСВА, в роботі якої взяли участь делегати від усіх районних і первинних організацій.
Детальніше...
 
Солдаты мира ХХI столетия – 2018
harkiv_011118_sm.jpg26-27 октября в Харькове по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) при поддержки Харьковской облгосадминистрации, областного и городского советов, состоялся ХIII международный творческий фестиваль «Солдаты мира ХХI столетия».
Детальніше...
 
Відбулися змагання зі спортивного орієнтування на честь Олега Оніщука і Олега Міхнюка
zmaganya_051118_sm.jpg19-21 жовтня відбулися ювілейні ХХ Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування присвячені пам’яті Героя Радянського Союзу Олега Оніщука і Героя України Олега Міхнюка.
Детальніше...
 
Передплата-2019
tt3.gifПобратиме, це наша з тобою газета!
Державне підприємство по розповсюдженню періодичних видань «Преса»  продовжує  передплату на 2019 рік на періодичні видання.
Детальніше...
 
И музыка лечит ветеранов
chernigiv_021118_sm.jpg1 ноября исполнители патриотических и авторских песен Александр Буренко и Алексей Сидоренко, участники творческой группы «Поколение» Ичнянской районной организации УСВА дали концерт для ветеранов войны, находящихся на лечении в Черниговском областном госпитале.
Детальніше...
 
Турнир по плаванию в честь Владимира Федоренка
zaporizhya_021118_sm.jpg26 октября в бассейне «Байкал» по инициативе Коммунарской районной организации УСВА города Запорожья состоялся турнир по плаванию памяти участника боевых действий в Афганистане  Владимира Федоренко.
Детальніше...
 
На крилах пам’яті
xarkiv_301018_sm.jpg28 жовтня в Нововодолазькому районному Будинку культури відбувся традиційний фестиваль військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті», присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників.
Детальніше...
 
Честь и слава воинам-освободителям!
nikolaev_291018_sm.jpg28 октября николаевские воины-интернационалисты, члены их семей и неравнодушные жители города возложили цветы к Мемориалу героического десанта под командованием Константина Ольшанского.
Детальніше...
 
На Івано-Франківщині відбувся турнір з футболу серед ветеранів
28 жовтня з ініціативи Галицької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на стадіоні «Колос» міста Галича на Івано-Франківщині відбувся третій районний турнір з футболу серед ветеранів, присвячений Дню захисника України.
Детальніше...
 
28 жовтня – 74-а річниця звільнення України від фашистських загарбників
vyzvolennyaukr_2018.jpgДорогі ветерани!
Шановні співвітчизники!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  щиро вітаю з 74-ю річницею звільнення України від фашистських загарбників!   
Бойові дії, широкомасштабні військові операції, опір партизанських загонів відбувалися на теренах України більше трьох років. На руїни перетворилися 720 українських міст і містечок, 28 тисяч сіл, з яких 250 спалено вщент, знищено 16,5 тисячі промислових підприємств, 18 тисяч лікувальних закладів, 33 тисячі шкіл, вузів, технікумів, а також понад 33 тисячі колгоспів, радгоспів, МТС.
Детальніше...
 
Урочисте відкриття пам'ятника воїнам-«афганцям»
harkiv_301018_sm.jpg27 жовтня в центрі села I Старовірівки на Харківщині урочисто відкрито  пам'ятник воїнам-«афганцям».
Детальніше...
 
Семінар воїнів-інтернаціоналістів Миколаївської області
mikolaiv_291018_sm.jpg26 жовтня у Миколаївській обласній спілці воїнів-інтернаціоналістів та запасу відбувся семінар з соціального становища ветеранів, учасників бойових дій на території інших держав та з підготовки до 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Ювілейний турнір пам’яті Сергія Зайчука
grycevi20181027_1sm.jpg21 жовтня в селище Грицеві на стадіоні місцевого Вищого художнього професійного училища №19 (Хмельницька область) відбувся десятий ювілейний турнір з міні-футболу на кубок пам’яті полеглого в Афганістані Сергія Дмитровича Зайчука.
Турнір відбувся саме у цьому селище на прохання мешканців та молоді Грицівської об’єднаної територіальної громади, яких підтримала Шепетівська Спілка ветеранів Афганістану.
Детальніше...
 
Вони пішли з життя у мирний час
251018_sm.jpgМайже 30 років минуло, як останній радянський солдат покинув афганську землю, та ми і досі не вправі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги воїнів-інтернаціоналістів, які у далекій країні проявили мужність і вірность військовому обов’язку.
Детальніше...
 
Открытие мемориальной доски Сергею Гальцеву
harkiv_211018_sm.jpg20 октября по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) на фасаде общеобразовательной школы №129 торжественно открыта мемориальная доска в честь Сергея Васильевича Гальцева.
Детальніше...
 
Встреча боевых друзей
odessa_231018_sm.jpgВ Одесской области проживают сотни участников боевых действий, проходивших службу в дивизиях, дислоцировавшихся в разные годы в Болградском гарнизоне. Ветераны выполняли боевые задачи в разных горячих точках мира.
Детальніше...
 
Відкриття пам’ятника на честь загиблих воїнів
volin_191018_sm.jpgУ день великого свята, Покрови Пресвятої Богородиці і Дня захисника України в селі Замшани Ратнівського району Волинської області урочисто відкрито пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам і учасникам війни на сході України.
Детальніше...
 

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов