Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


19586772 Відвідувачів
Боевое Братство
Урядовий портал
Укрінформ
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
afgan20170624new.jpg
 
Трійця 2018 в Україні: дата свята та історія
triycya2018.jpg     День Святої Трійці – одне з головних стародавніх християнських свят. Його прийнято відзначати на 50-й день після Великодня. День Святої Трійці має інші назви – Зелені свята або П'ятидесятниця. У це свято українці також отримають офіційний вихідний.
Детальніше...
 
КНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ
usva_logo.jpgТИГИПКО  Сергей Леонидович – украинский политик, государственный и общественный деятель и предприниматель, народный депутат Украины, бывший вице-премьер-министр и министр социальной политики Украины.
Детальніше...
 
Вигодонабувачем всіх реформ в Україні має стати громадянин
asociaciya_mist_220518_sm.png«Вигодонабувачем всіх реформ в Україні має стати громадянин», – Глава Уряду на засіданні Асоціації міст України
Всі реформи і зміни в Україні мають проводитися виключно в інтересах громадян і з огляду на їх потреби. Таку політику мають сповідувати не тільки в столиці, а й в регіонах, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Правління Асоціації міст України 21 травня 2018 року.
Детальніше...
 
Керівникам територіальних організацій УСВА
usva_logo.jpgШановні побратими!
Масова попереджувальна акція ветеранів війни у боротьбі за соціальні права і належне медичне забезпечення, яку ми провели 25 квітня 2018 року, продемонструвала нашу єдність і мобілізаційну готовність до активних дій.
Детальніше...
 
Памяти боевого товарища
kherson_20180522_1.jpg21 мая 2018 года ушел из жизни участник боевых действий в Афганистане (1981–1982), инвалид войны первой группы, первый председатель Херсонской областной организации УСВА, кавалер ордена Красной Звезды Станислав Архипович ВЛАСЕНКО.
Детальніше...
 
Сергей Червонопиский: ... а ми хотіли мирно...
svchkoment_210518_sm.jpgУ середу 16 травня 2018 року робоча група у складі О. Литвинова, М. Гончаренка і Р. Камалова зустрілася з заступником міністра охорони здоров’я О. Лінчевським і предметно обговорила кожну з ветеранських вимог до МОЗ. Відбувся конструктивний діалог, зроблені перші кроки на зустріч один одному.
Детальніше...
 
Керівникам територіальних організацій УСВА
usva_logo.jpg21 травня 2018 року у Києві планується проведення зборів Асоціації мерів міст України. У зборах передбачена участь Прем’єр-міністра України В. Б. Гройсмана.
Детальніше...
 
В Днепре чествовали воинов-интернационалистов
dnipro_200518_sm.jpgЕжегодно в третье воскресенье мая в Днепре отмечается День воина-интернационалиста Днепропетровщины.
Детальніше...
 
В честь погибших героев
harkiv_230518_sm.jpg15 мая на фасаде харьковской общеобразовательной школы №2, по инициативе городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) торжественно открыта мемориальная доска выпускникам Машкову Геннадию Евгеньевичу, Месьянинову Валерию Анатольевичу, Радченко Валерию Семёновичу и Хлебникову Игорю Николаевичу, героически погибшим в Афганистане. 
Детальніше...
 
У нашій пам’яті – назавжди!
sheptivsk_250518_sm.jpg15 травня з нагоди 30-річчя початку виведення військ з Афганістану на фасаді Шепетівського професійного ліцею №20  урочисто відкрито меморіальну дошку випускнику Сергію Фурману, який загинув в Афганістані.
Детальніше...
 
У Яреськах на Полтавщині відбулася ювілейна спартакіада
poltava_250518_sm.jpgЗа роки війни в Афганістані на кладовищі села Яреськи Шишацького району з’явилося дві могили – Сергія Коротуна і Олександра Дзюби, обидва хлопці були єдиними синами у своїх батьків. 
Детальніше...
 
Встреча одесских «афганцев»
odessa_250518_sm.jpg13 мая 2018 года в селе Виноградовка Раздельнянского района Одесской области состоялась встреча представителей Раздельнянской, Беляевской районных и Черноморской городской организаций УСВА.
Детальніше...
 
Афганський біль відлунює й донині...
vivedenya_viysk_170518_sm.jpg15 травня, у день 30-ї річниці початку виведення радянських військ із Афганістану, новодністровці згадали, вшанували і пом’янули наших загиблих земляків Ігоря Рибіна та Ігоря Кузнєцова та із вдячністю за згуртованість, відданість та уміння берегти бойове побратимство подякували усім ветеранам Афганської війни.
Детальніше...
 
На крилах пам’яті
rivne_170518_sm.jpg11-13 травня 2018 року з ініціативи голови Рівненської обласної організації  Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимира Феліксовича Гурницького  відбулася зустріч українських і білоруських «афганців».
Детальніше...
 
Відгукніться, однополчани!
З проханням розшукати бойових побратимів загиблих земляків до редакції звернувся інвалід війни другої групи Володимир Леонідович Мудрий – заступник голови Арбузинської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів і запасу, що на Миколаївщині.
Детальніше...
 
Гарт козацької звитяги
hmelnitsk_220518_sm.jpg11 травня  у мальовничому селі Рудні-Новенькій, що на Хмельниччині в місцевої школі відбулася  Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), в який взяли участь учні навчальних закладів Судилківської ОТГ.
Детальніше...
 
На вимоги учасників акції протесту
dovimog_160518_sm.jpgВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ
До листа Української спілки
ветеранів Афганістану (воїнів-
інтернаціоналістів) від 25.04.18

Прошу опрацюват, вжити відповідних заходів до врегулювання порушених питань та у разі потреби подати в установленому порядку узгоджені пропозиції на розгляд Уряду, попередньо забезпечивши їх обговорення з громадськими об'єднаннями ветеранів.
Детальніше...
 
Рішення Івано-Франківської міської ради
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України «Про автомобільний транспорт», Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997р. № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», виконавчий комітет міської ради вирішив
Детальніше...
 
Вывод войск: этап первый
vivedenniaviysk_140518_sm.jpg15 мая 30 лет назад начался вывод советских войск из Афганистана

7 апреля 1988 года после встречи в Ташкенте М. Горбачева с Наджибуллой министр обороны СССР подписал директиву, в которой говорилось: «Вывод войск в случае подписания Женевских соглашений между Афганистаном и Пакистаном осуществить согласно утвержденному плану с 15 мая 1988 г. по 15 февраля 1989 г. в два этапа…»
Детальніше...
 
Міжрайонний турнір пам’яті Петра Майстра
ivanofrankivsk_200518_sm.jpgПрихильники здорового способу життя: аматори шкіряного м’яча, майстри волейболу та шанувальники шахів вже у 34-те зібралися у Старих  Кривотулах  Тисменицького району на Івано-Франківщині, щоб спортивним турніром, який із сільського давно вже став міжрайонним, вшанувати пам'ять односельчанина, воїна-інтернаціоналіста Петра Майстра.
Детальніше...
 
Л. Денісова: висловлюю повагу до Вашої активної громадської позиції щодо відстоювання прав ветеранів
Шановний Сергію Васильовичу!
За результатами розгляду депутатського звернення народного депутата України Мусія Олег Степановича від 16.04.2018 №59/18-І до Вашого листа від 28.03.2018 №24 щодо збереження профілювання та належного фінансування Державного закладу «Український госпіталь для воїнів-інтернаціоналістів «Лісова поляна» Міністерства охорони здоров’я України» повідомляю.
Детальніше...
 
Соціально-психологічна реабілітація ветеранів війни
herson_140518_sm.jpgУ Києві відбулася науково-практична конференція
"НАУКОВО-ПРАКТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ НАДАННЯ ПОСЛУГ В ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ"
Детальніше...
 
День матері в Україні
denmateri.jpgУ багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні – цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.
Детальніше...
 
Зі святом Великої Перемоги!
z9travnia07052018_sm.jpgДорогі ветерани! Шановні співвітчизники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) прийміть щирі вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! 
Детальніше...
 

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов