Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21222691 Відвідувачів
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Укрінформ
afgan20170624new.jpg
 
Вы с честью выполнили приказ Родины!
131218_sm.jpg39-летию Кабульско-Баграмской воздушно-десантной операции посвящается
Дорогие боевые друзья, однополчане 103-й воздушно-десантной дивизии и 345-го отдельного парашютно-десантного полка по специальной Кабульско-Баграмской воздушно-десантной операции 1979 года.
Детальніше...
 
14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС
vshanyvanya_131118_sm.jpg14 грудня в Україні  традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, серед яких багато ветеранів Афганської війни, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.
Детальніше...
 
Затверджено план заходів у 2019 році до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
 kmu.jpg     Уряд ухвалив розпорядження „Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав” та „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 р. № 156”. Розпорядженнями затверджено план заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також удосконалено Порядок використання коштів, передбачених у Державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат.
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення
kyiv_061218_sm.jpg5 грудня 2018 року у Київському міському Палаці ветеранів відбулося чергове засідання Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), з порядком денним.
Детальніше...
 
Відкриття «Стіни скорботи»
kyiv_071218_sm.jpgУкраїнська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) веде велику меморіальну роботу з увічнення пам’яті воїнів, які загинули при захисті Вітчизни і у бойових діях  на території інших держав.
Детальніше...
 
«ЧЕСТЬ. МУЖНІСТЬ. ПАМ'ЯТЬ»
091218_sm.jpgУкраїнська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) спільно з ТОВ «Гарант і партнери» розробили комплект нагород на відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Пам’ятний знак воїнам-інтернаціоналістам
ohoche_121218_sm.jpg4  грудня в селі Охоче на Харківщині урочисто відкрито пам'ятний знак, присвячений  воїнам-інтернаціоналістам.
Детальніше...
 
Открыта мемориальная доска Евгению Довнару
harkiv_121218_sm.jpg5 декабря по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана на фасаде общеобразовательной школы №145 торжественно открыта мемориальная доска в честь выпускника Евгения Чеславовича Довнара, погибшего в Афганистане.
Детальніше...
 
На Хмельниччині відбувся чемпіонат з кульової стрільби
hmelnitsk_141218_sm.jpg8 грудня з метою популяризації військово-спортивних видів спорту серед дітей та молоді на базі спорткомплексу «Колос» Шепетівській районній ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат з кульової стрільби, присвяченій Дню Збройних сил України.
Детальніше...
 
На Кіровоградщині відбувся чемпіонат зі стрільби
kirovograd_121218_sm.jpg6 грудня у Знам’янському міському спортивно-технічному клубі Товариства сприяння обороні України на Кіровоградщині вдруге відбувся відкритий чемпіонат зі стрільби серед вихованців навчальних закладів міста Знам’янки і району, присвячений Дню Збройних сил України і пам’яті Сергія Трубіна, загиблого у зоні АТО.
Детальніше...
 
6 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
       041218_sm.jpgШановні захисники Вітчизни!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю військовослужбовців, ветеранів з 27-ю річницею Збройних Сил України!
Детальніше...
 
Душа обпалена війною
bilatserkva_061218_sm.jpg3 грудня 2018 року у Білій Церкві відбувся Перший Київський обласний фестиваль патріотичної пісні «Душа обпалена війною», присвячений Дню Збройних сил України і 30-річчю виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Заряд бодрости
zaporizhya_121218_sm.jpgНакануне Дня людей с ограниченными возможностями представителей общественных организаций Запорожья и области, объединяющие инвалидов, пригласили в театр  имени В. Г. Магара.
Детальніше...
 
У Чернігові вшанували пам'ять загиблих побратимів
chernigiv_041218_sm.jpgТрадиційно до Міжнародного дня людей з інвалідністю Чернігівське обласне відділення і міська організація УСВА влаштовує заходи із вшанування пам’яті загиблих на Афганській війні земляків.
Детальніше...
 
Открыта мемориальная доска в честь Николая Алтунина
harkiv_091218_sm.jpgНа фасаде гимназии №14 по инициативе Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) торжественно открыта мемориальная доска Николаю Федоровичу Алтунину, погибшему в Афганистане.
Детальніше...
 
Запрошуємо до фотовиставки
kyiv_301118_sm.jpgВиставка фоторобіт Олександра Маматова та Євгена Шваба «Нам є що захищати, нам є що берегти» експонується з 20 листопада по 16 грудня 2018 року в Арт-галереї Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого за адресою: вул. Михайла Грушевського, 1 і яка присвячена Дню Збройних сил України.
Урочисте відкриття,  за участі представників Збройних сил України і органів державної влади, відбудеться 4 грудня  о 15:00.
Детальніше...
 
До 30-ї річниці виведення військ з Афганістану
051218_sm.jpgПам’ятаємо про загиблих, піклуємося про живих
Продовжуючи реалізацію проекту «Пам’ятаємо про загиблих, піклуємося про живих», проведено чергову зустріч ветеранів війни в Афганістані та наукових працівників обласного краєзнавчого музею зі студентами Іллінецького державного аграрного коледжу.
Пересувну виставку обласного краєзнавчого музею «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» представляли наукові співробітники музею Надія Добровольська та Алла Зарубенко.
Детальніше...
 
3 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ
291118_sm.jpgУ 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Цей день проголошено для привернення уваги до людей з обмеженими можливостями та участі інвалідів у житті суспільства. Таку мету було поставлено у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятій Генеральною Асамблеєю 1982 року і названій Десятиліттям інвалідів.
Детальніше...
 
У Києві відзначать 30-у річницю виведення військ з Афганістану
kyiv_291118_sm.jpg29 листопада 2018 року на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про урочисте відзначення у столиці 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану. Рішення підтримали 90 депутатів.
Детальніше...
 
До 30-ї річниці виведення військ з Афганістану
vinitsya_281118_sm.jpgПам'ятаємо про загиблих, піклуємося про живих
З метою залучення громадських організацій ветеранів війни в Афганістані до військово-патріотичного виховання молоді, Вінницька обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані розпочала реалізацію проекту «Пам’ятаємо про загиблих, піклуємося про живих», який став одним з переможців конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства для реалізації котрих надається підтримка з обласного бюджету.
Детальніше...
 
Відкриття меморіальної дошки випускникам ліцею-інтернату – загиблим учасникам АТО
zakarpatya_051218_sm.jpg21 листопада 2018 року з ініціативи учасника бойових дій в Афганістані полковника  Ю. М. Захарова у Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля  урочисто відкрито меморіальну дошку на честь загиблих у зоні АТО випускників, офіцерів Олега Тюрікова, Василя Білака і Володимира Цірика.
Детальніше...
 
Мы воевали за мир!
211118_sm.jpgСергей Червонопиский: «Дня победы в войне на Донбассе не будет! Только день наступившего мира мы сможем совместно отмечать как в Киеве, так и в Донецке.»
Детальніше...
 
У Чернігові урочисто відкрито каплицю
chernigiv_221118_sm.jpg21 листопада минула п’ята річниця початку буремних подій Революції Гідності, яка стала символом боротьби за право на власну свободу і честь, суверенітет та незалежність нашої держави. І саме цього дня відбулася непересічна подія у житті всієї громади Чернігівщини — урочисто відкрито Каплицю Архистратига Божого Михаїла на честь воїнів, полеглих за свободу і незалежність України.
Детальніше...
 
Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
usva_logo.jpgКНИГА ВДЯЧНОСТІ ТА ПОШАНИ
ШИШОЛИН Павел Анатольевич – украинский военный деятель. Родился 9 января 1956 года в Золотоноше Черкасской области.В 1977 году окончил Высшее пограничное военно-политическое училище им. К. Е. Ворошилова, в 1986 – Военно-политическую академию им. В. И. Ленина.
Детальніше...
 
Шановні співвітчизники!
201118_sm.jpgДорогі бойові друзі!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиросердечно вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!
Детальніше...
 

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов