Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


21712713 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
Міністерство оборони
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
afgan20170624new.jpg
 
15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
denvshanuvanya_130219_sm.jpgДорогі бойові побратими!
Шановні сім'ї наших полеглих  друзів!

Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  щиро вітаю вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ю річницею  виведення  військ з Афганістану.
Детальніше...
 
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
gerbukr.gifПро відзначення державними нагородами України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Детальніше...
 
У Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті вшанували воїнів-інтернаціоналістів
zakarpatya_210219_sm.jpg30 років минуло з того часу, коли останній солдат був виведений за межі Афганістану. Цей день і є закінченням майже десятирічної Афганської війни. Закрилася остання сторінка героїчного і драматичного літопису. Перестали йти трагічні листи з Афганістану.
Детальніше...
 
Пам’ять жива – допоки ми пам’ятаємо
volin_210219_sm.jpg14 лютого Ратнівська районна організація Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану долучилась до урочистостей з нагоди пам’ятної дати – Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Шаховий турнір у Ржищеві
rzhysiv_220219_sm.jpg20 лютого у Ржищеві на Київщині вже вчотирнадцяте відбувся шаховий турнір памяті загиблих воїнів-земляків А. Мулявки, Б. Бондаря, Ю. Гладченка і В. Путаненка.
Детальніше...
 
У Великобагачанській громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів
1_sm.jpgЩорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а в цьому році і 30-у річницю виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
Данина ратному обов’язку
shepttivka_210219_sm.jpgСпливають роки, але для кожного, хто пройшов важкими дорогами війни в Афганістані, Ефіопії, Анголі, В’єтнамі іншими гарячими точками, хто не раз зазирав в обличчя смерті, втрачав друзів – ті події залишились болем у серці та назавжди закарбувалися в пам’яті. І саме ця пам’ять щороку, у лютневі дні, збирає всіх разом, щоб вшанувати воїнів-інтернаціоналістів, згадати тих, хто не повернувся з війни.
Детальніше...
 
Гинули хлопці на чужій землі
sheptivka_210219_sm.jpgНапередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці  виведення військ з Афганістану відбулася  зустріч представників Шепетівської Спілки ветеранів Афганістану з активістами сільських громад сіл Новичі та Жолудки, учнями і педколективом Новичівської школи Шепетівського району, де навчався загиблий воїн-«афганець» Михайло Франчук. Нагороджений посмертно орденом Червоної Зірки.
Детальніше...
 
Пам’ятна дата
hmelnitsk_210219_sm.jpgУ жодному календарі день 15 лютого нічим не позначений, але він — особливий. Ця дата є знаковою, можна сказати щасливою і водночас трагічною. Щасливою для тих, хто залишився живим у Афганській війні, а трагічною — для сімей загиблих.
Детальніше...
 
ВІДВІДАЛИ БАТЬКІВ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ
bukovina_210219_sm.jpgВійна в Афганістані своїм чорним крилом зачепила Заставні-вщину на Буковині. У граніті навічно застигли славні українські сини, молоді, завзяті та відважні. Кожного з них пам’ятають їхні бойові побратими, ті, хто пройшов через страшне горнило війни, вижив і повернувся додому. Особливо важко їхнім батькам, які сиротами залишилися у власних домівках.
Детальніше...
 
Сергей ЧЕРВОНОПИСКИЙ: «И сегодня нам приходится бороться»
images60xq1vwp.jpg30 лет прошло с того момента, как советские войска пересекли границу с Афганистаном в обратном направлении – на территории этой страны не осталось наших солдат, только советники.
Детальніше...
 
Уважаемый Сергей Васильевич!
privitanya_130219_sm.jpgСердечно поздравляю Вас с 30-летием Дня вывода Советских войск из Афганистана.
15 февраля день памяти и скорби о тех, кто отдал жизнь, исполнив с честью свой воинский долг и праздник для тех, кто вернулся с боя.  
Мы выражаем глубочайшую признательность и благодарность нашим погибшим боевым товарищам.  Они с честью выполнили свой воинский долг, стали достойным примером человеческой преданности и героизма.
Детальніше...
 
Дорогие друзья!
15 февраля 1989г. закончился вывод Ограниченного контингента советских войск из Афганистана.
Детальніше...
 
Загиблим та померлим – шана! Живим – постійна увага!
ivanofrankivssk_190219_sm.jpg15 лютого в парку Військових ветеранів міста Івано-Франківськ відбулось Богослужіння в Церкві «Юрія Побідоносця» та мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
МЫ ПРАВИЛЬНО ЖИЛИ И ПРАВИЛЬНО СЛУЖИЛИ!
mikolaiv_190219_sm.jpg8 февраля в честь Дня чествования участников боевых действий на территории других стран и 30-й годовщины вывода войск из Афганистана в Николаевской областной госадминистрации состоялась встреча заместителя председателя облгосадминистрации Вячеслава Бони, председателя облсовета Виктории Москалено, руководителей подразделений администрации по социальной защите, охраны здоровья, по делам ветеранов войны и участников АТО с воинами-интернационалистами всех районов Николаевской области.
Детальніше...
 
Меморіальна дошка на честь Ярослава Клюби
ivanofrankivsk_190219_sm.jpg13 лютого з ініціативи Галицької районної організації УСВА до 30-ї річниці виведення військ з Афганістану, на фасаді школи у селі Дитятини на Івано-Франківщині урочисто відкрито меморіальну дошку на честь зниклого безвісті воїна-«афганця» Ярослава Родіоновича Клюби.
Детальніше...
 
В Ірпені визначили переможців юнацького турніру з регбі, присвяченого 30-й річниці виведення військ
irpin_190219_sm.jpg16 лютого на центральному стадіоні «Чемпіон" в Ірпені відбулися змагання з регбі серед юнацьких команд 2004-2005 та 2006-2007 років народження, які були присвячені  30-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Детальніше...
 
В Дружковке чествовали память погибших воинов-«афганцев» и наградили ветеранов
donetsk_190219_sm.jpgВ честь Дня чествования участников боевых действий на территории других государств и 30-й годовщине вывода войск из Афганистана в Дружковке (Донецкая область) почтили память погибших в далекой азиатской стране.
Детальніше...
 
У Чернігові вшанували учасників бойових дій на території інших держав
chernihiv_180219_sm.jpgУ Чернігові з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці  виведення військ з Афганістану відбулися урочистості.
Детальніше...
 
Вшанування учасників бойових дій на Буковині
chernivci_180219_sm.jpg14 лютого в Чернівецької школі №16 відбулися змагання серед навчальних закладів  міста щорічного турніру з волейболу на честь учасника бойових дій в Афганістані В. Гречаного. У турнірі взяли участь 12 команд, які розприділені на три підгрупи. У фінальній частині змагань зійшлися команди шкіл № 39, № 38, №16, багатопрофільного ліцею №4 та військово-спортивного ліцею. У безкомпромісній боротьбі першість вибороли учні військово-спортивного ліцею, друге місце – господарі змагань учні ЗОШ №16, третє – спортсмени ЗОШ №38.
Детальніше...
 
Вшанування учасників бойових дій в Полтаві
poltava_180219_sm.jpgЦьогорічний рік – ювілейний. Саме 15 лютого 1989 року керівництво СРСР оголосило, що територію Афганістану залишив останній радянський солдат. Це поставило крапку у дев’ятирічній війні, у якій загинула майже сотня полтавців.
Детальніше...
 
Вшанування учасників бойових дій на Рівненщині
rivne_180219_sm.jpg15 лютого у місті Дубні на Рівненщині відбулись урочистості з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану і Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, які розпочались традиційним мітингом-реквієм біля пам’ятного знаку загиблим землякам-«афганцям».
Детальніше...
 
Зустріч тернопільських «афганців» з керівниками області
ternopill_180219_sm.jpg12 лютого відбулася зустріч активу Тернопільської обласної організації УСВА з головою облдержадміністрації С.  Барною, головою обласної ради В. Овчаруком і керівниками структурних підрозділів ОДА.
Детальніше...
 
Пам'ятаємо тебе, Афганістан!
ternopil_180219_sm.jpgМинають роки, десятиліття. Афганська війна відходить у минуле, поступаючись місцем новим подіям. Забуваються бої і рейди, розриви мін і снарядів. Та час досі не загоїв рани хлопцям, на долю яких випала війна в Афганістані, бо у війни жорстокі очі, свої рахунки, своя безжалісна арифметика…
Детальніше...
 
ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ
kmu_040119_sm.jpgЗа ініціативи Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (голова – Червонописький С.В.) урядом затверджено план заходів з підготовки та відзначення  у 2019 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Детальніше...
 

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов