Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
 


Погода
Погода!


18236566 Відвідувачів
Укрінформ
Міністерство оборони
Орденские планки – ветеранам
Урядовий портал
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Боевое Братство
afgan20170624new.jpg
 
План заходів з відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи
images38qss2tf.jpg     З метою забезпечення організації на належному рівні відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, а також вшанування громадянського подвигу й мужності учасників  доленосних для України подій восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, а також враховуючи важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку, Уряд  утворив Оргкомітет та затвердив план заходів з підготовки та відзначення цього Дня. Відповідний проект розпорядження був схвалений на засіданні Кабінету Міністрів України 15 листопада.
Детальніше...
 
Відбувся фестиваль військової авторської пісні
 kiyv20171116_1sm.jpg    У Київському міському палаці ветеранів в день пам’яті жертв Першої та Другої світових воєн відбувся III Міжнародний фестиваль військової авторської пісні.
Детальніше...
 
Великі серця маленьких українців
lviv20171116_1sm.jpgСергій Науменко ледь-ледь стримував своє хвилювання, щоб не показати своїх почуттів гостям. Бо хоч і прогнозовано, але все ж таки несподівано до нього прямо в лікувальну палату ВМКЦ Західного регіону, завітали учні 3-ї загальноосвітньої школи міста Львова. Разом з багатьма теплими словами вони передали захиснику України запашний галицький каравай і близько 22 тисяч гривень на його лікування.
Детальніше...
 
«Все эти годы все учились у нас. Мы были самые передовые по решению ветеранских проблем…»
 chervonopiskiy20171115_1.jpg   Об Афганской войне и о событиях на Донбассе, о том, что с нами происходит в последнее  время  и как нам жить дальше, в интервью корреспонденту Фонда «Сучасні традиції української державності» размышляет председатель Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) С. В. ЧЕРВОНОПИСКИЙ.
Детальніше...
 
Турнір пам’яті воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова
kovel20171112_1sm.jpg     У залі Ковельського міського центру «Спорт для всіх» на Волині відбувся традиційний турнір з футболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова.
Детальніше...
 
Солдаты мира ХХI столетия
kharkiv20171112_1sm.jpg26-27 октября в городе Харькове состоялся ХII международный творческий фестиваль «Солдати миру ХХI століття», проводившийся по инициативе Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов-интернационалистов) и Харьковского городского Союза ветеранов Афганистана, при поддержки Харьковского областного и городского совета.
Детальніше...
 
Як підтвердити трудовий стаж?
У 1990-х я два роки працював на приватному підприємстві, але запису про це в трудовій книжці немає. А через рік мені вже буде 60, настає пенсійний вік. І мені не хочеться, щоб через ці два роки, не записні в трудовій, виникли проблеми з визначенням стажу. Які є шляхи його підтвердження?»
Детальніше...
 
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №300/2017 від 30 вересня 2017 року.
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Своб
оди
З метою належного відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, ураховуючи важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України, постановляю:
Детальніше...
 
105 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГРИГОРІЯ КРАВЧЕНКА
Перший двічі Герой
МУЖНІСТЬ. Запроваджене у 1934 році звання Героя Радянського Союзу спочатку не передбачало жодних нагрудних відзнак, адже країна без цього знала кожного з найвідважніших в обличчя. Однак згодом стала очевидною потреба особливого знака, що засвідчував би присвоєння найвищої нагороди за виявлену сміливість, якою стала медаль «Золота Зірка».
Детальніше...
 
6 листопада – День визволення Києва від фашистських загарбників
vyzvolennyakiyv20171105.pngДорогі ветерани Другої світової війни!
Шановні співвітчизники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) сердечно вітаю з 74-ю річницею звільнення столиці України, міста-Героя Києва від фашистських загарбників!
Детальніше...
 
Безсмертна слава мужньому солдату
kiyv20171108_1.jpg     6 листопада 2017 року ветерани  Київського університету та Військового інституту спільно з керівництвом  відзначили  74-у річницю визволення Києва і 73-ю річницю звільнення України від нацистських загарбників.
Детальніше...
 
5 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ВІЙСЬКОВОЇ РОЗВІДКИ
rozvidka.jpgДорогі бойові друзі!
      Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) вітаю військових розвідників – людей мужньої та однієї з найнебезпечніших професій зі святом – 99-ю  річницею створення військової розвідки і 67-ю річницею створення армійського спецназу!
Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження!
ablazov20171102_4.jpgЗаступнику голови Української Спілки
ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)
В. І. Аблазову

Шановний Валерію Івановичу!
     Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) прийміть сердечні вітання з нагоди  Вашого Дня народження!
     Ваш життєвий шлях – зразок мужності та відваги, самовідданості і наполегливості, стійкості духу та чесності і справжньої чоловічої дружби.
Детальніше...
 
З Днем народження!
ablazov20171102_1.jpgШановний Валерію Івановичу!
Івано-Франківська обласна організація
Української Спілки ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)
вітає Вас з Днем народження!
Успіхів Вам у Вашій роботі, такій нелегкій,
але вкрай необхідній роботі!
Здоров'я Вам і Вашій родині! Благополуччя! Щастя!
Детальніше...
 
20 лет в едином строю
chuguyv20171110_1sm.jpg29 октября в Харьковской области состоялись торжественные мероприятия, в честь 20-летнего юбилея Чугуевской районной организации Украинского Союза ветеранов Афганистана.
Детальніше...
 
Конференція полтавських «афганців»
usva_logo.jpg     21 жовтня відбулася конференція (другій етап) Полтавської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
     У порядку денному – вибори голови і напрями подальшої роботи організації.
Детальніше...
 
Харьковский песенный фестиваль
kharkiv20171108_1sm.jpg     26-27 октября в Харькове состоялся XII Международный творческий фестиваль патриотической песни «Солдаты мира XXI столетия».
     Фестиваль основали и проводят воины-интернационалисты, воевавшие в Афганистане. В нем принимают участие участники боевых действий, представители силовых ведомств, моложежь, творческие коллективы из разных регионов Украины и других стран.
Детальніше...
 
Допомога і підтримка захисникам України
novomoskovsk20171105_1sm.jpgНещодавно із зони проведення АТО повернулася група новомосковських «афганців» під керівництвом голови Новомосковської об’єднаної ради ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) УСВА Володимира Коваленко.
Детальніше...
 
Ветерани-«афганці» допомагають захисникам нашої держави
if20171102_3.jpg     Ветерани Афганської війни добре знають ціну життя і смерті, для них бойове братство – це не просто слова. Тому вважають справою честі допомагати своїм досвідом і конкретними справами сьогоднішнім захисникам України.
Детальніше...
 
Пісня – це душа народу
kharkiv20171102_1sm.jpg     28 жовтня  в Нововодолазькому районному Будинку культури на Харківщині, відбувся фестиваль військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті», на честь 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і увічненні пам’яті  захисників країни.
Детальніше...
 
Запрошення на традиційну зустріч воїнів-інтернаціоналістів
800px-flag_of_the_cis.svg.12.jpgПредседателю Союза ветеранов
Афганистана (воинов-интернационалистов)
Червонопискому С. В.
Уважаемый Сергей Васильевич!
Согласно Приказа Председателя Комитета от 15.08.2017 г. очередное заседание Координационного Совета Комитета по делам воинов-интернационалистов состоится 17 ноября 2017 г. по адресу: г. Москва, Измайловское шоссе, д.71, к.2Б (Гостиничный комплекс «Измайлово» Дельта-Гамма, ст.м. Партизанская).
Детальніше...
 
Ювілейний концерт
dolg.jpgТернопільська обласна організація УСВА запрошує відвідати урочистості та ювілейний концерт народно-аматорського гурту воїнів-афганців "Долг" з нагоди 30-ї річниці створення.
Концерт відбудеться 17 листопада 2017 року о 17.00 год. в Тернопільському Палаці культури "Березіль" ім. Л. Курбаса.
Детальніше...
 
28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників
233534_1.jpgДорогі ветерани війни! Шановні співвітчизники!
Від імені Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щиро вітаю з 73-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!
Воєнні дії відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. За сучасними підрахунками, загальні людські втрати України у Другій світовій війні становлять близько 9 мільйонів. На території країни цілком чи частково зруйновано понад 700 міст, 28 тисяч сіл, близько 10 мільйонів людей залишилися без даху над головою, знищено понад 16 тисяч промислових підприємств.
Детальніше...
 
День освобождения Украины от фашистских захватчиков
mykolaiv20171030_1sm.jpg     В субботу, 28 октября, николаевские «афганцы», ветераны МВД, члены их семей и жители города торжественно отметили 73-ю годовщину освобождения Украины от фашистских захватчиков.
Детальніше...
 

 

 
 
© 2005-2017, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.


Украинская Баннерная Сеть
Защитники родины - Сайт о русских солдатах. Rambler's Top100 Rambler's Top100 Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов