" /> Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) - Китайці для своїх авіаносців обрали українські двигуни (неофіційна інформація) Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
 
 
 
    
 
Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
Майбутнє України
ГО "БМФ Реабілітації
Статут ГО "БМФ Реаб
 


Погода
Погода!


45171273 Відвідувачів
Урядовий портал
Боевое Братство
Міністерство оборони
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Китайці для своїх авіаносців обрали українські двигуни (неофіційна інформація) Надрукувати Надіслати електронною поштою
 На перші авіаносці Народно-визвольної армії Китаю встановлять українські газотурбінні двигуни. Про це Kanwa Daily News повідомоло джерело в суднобудівельній галузі України.   
 Раніше українські двигуни вже використовувалися в конструкції китайської військово-морської техніки. Зокрема, двигунами DA80/DN80 (експортні варіанти UGT-25000) підприємства "Зоря"-"Машпроект" оснащені есмінці класу Guangzhou і Luyang II.
Офіційно про плани будівництва авіаносців для Народно-визвольної армії Китаю Пекін оголосив у грудні 2008 року (раніше китайці заперечували інформацію, що з`являлася в пресі). Нині, як вважають в оборонному відомстві Китаю, флот країни недостатньо сильний і потребує кораблів такого класу. Авіаносець повинен стати "символом сили нації і конкурентоспроможності флоту".
Утім, офіційної інформації про те, які саме авіаносці збирається будувати Китай і коли ці кораблі будуть введені в бойовий склад флоту, ще немає. За одними даними, до 2015 року Китай має намір побудувати два перші авіаносці середнього класу водотоннажністю 50-60 тисяч тонн з неядерними силовими установками.
Згідно з останнім повідомленням Associated Press, китайці планують завершити будівництво авіаносця водотоннажністю 48 тисяч тонн із звичайною силовою установкою вже 2010 року, а на 2020-й також прийняти на озброєння атомний корабель водотоннажністю 93 тисячі тонн. Окрім цього, китайці працюють над створенням палубних бойових літаків, які могли б базуватися на нових авіаносцях. Вони створюються на основі російських Су-33.
За даними преси, Пекін також має намір відновити раніше куплений в Україні авіаносний крейсер "Варяг", щоб використовувати його для тренування пілотів палубної авіації. Київ також поставив китайцям літак Т10К, що залишився від радянської армії, який є прототипом палубного винищувача Су-33. Як кажуть експерти, він необхідний Пекіну для того, щоб вивчити конструкції складаного крила, посадкового гальма і інших систем палубного літака.

 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.