У Івано-Франківській області Тисменицького району в селі Старих Кривотулах відзначення 69-ї річниці Перемоги співпало з 28-м районним футбольним турніром пам'яті воїна-«афганця» Петра Майстра.
Третій рік поспіль до програми змагань, окрім футболу, додається волейбольний кубок та шаховий турнір.
Меморіал Петра Майстра, котрий загинув в Афганістані навесні 1984 року, посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки, започаткований у 1986 році з ініціативи Василя Назарука, тодішнього граючого тренера старокривотульської «Іскри». Вже згодом до організаторів одного з перших на Прикарпатті меморіалів воїна-«афганця» долучилася районна організація УСВА під керівництвом Дмитра Сатура, адже в Тисменицькому районі проводиться щорічно шість турнірів різних видів спорту, в яких приймають участь 3-3,5 тисяч жителів віком від 12 до 63 років. В такий спосіб «афганці» вшановують загиблих побратимів та популяризують здоровий спосіб життя. А те, що турнір за підтримки оргкомітету села Старі Кривотули, місцевої влади в особі сільського голови Володимира Назарука та меценатів розростається: додаються й інші види спорту, свідчить про зацікавленість фізичною культурою ширшого кола людей.
Чисельно зібралися на урочистому відкритті змагань й гості. Привітали учасників змагань депутат районної ради, голова Тисменицької районної організації УСВА Дмитро Сатур, сільські голови Старих Кривотул Володимир Назарук і Нових Кривотул Михайло Мантуляк, Василь Назарук, котрий, власне, започаткував проведення турніру і був одним з перших його організаторів, голова Тисменицької районної державної адміністрації Микола Зелінський. Благословив учасників усіх спортивних баталій на безкомпромісну боротьбу без травм отець Мирослав Сем’яник із Нових Кривотул.
Пам’ять про героїв Великої Вітчизняної, Афганської воєн і Небесної сотні присутні на місцевому стадіоні вшанували хвилиною мовчання. До могили Петра Майстра родина, воїни-«афганці», учасники змагань поклали квіти.
Окрилені бажанням перемогти, команди розпочали футбольні і волейбольні баталії, адже нагороди вже зачекалися на переможців. Тим часом ерудити продумували за столами шахові комбінації.
Три команди брали участь у футбольних змаганнях: до дорослого та юнацького складів місцевої футбольної команди долучилося старше покоління ветеранів. Їхніми суперниками стали сусіди із Нових Кривотул, Тарновиці та Красилівки. У результаті запеклих баталій, котрі, зважаючи на кількість команд, розпочалися дещо раніше, фінальну пару утворили старокривотульські ветерани й дорослий склад місцевої команди. Треба віддати належне старшим за віком, однак, не менш майстерним ветеранам, котрі завершили основний час з нічийним рахунком 2:2. У серії 11-метрових ударів переможцями виявилися молодші. Другу сходинку посіли ветерани, третю – новокривотульські футболісти.
Поруч із футбольними поєдинками уболівальники мали можливість підтримувати волейболістів. Тут за трофей боролися команди ветеранів та дорослих Старих Кривотул, команди Тарновиці, Нових Кривотул та Красилівки. До фіналу пробилися старокривотульські ветерани та волейболісти невеличкого села Тарновиця. Досвід переміг.
Відтак, головний трофей у футболі та волейболі, красиві кубки та грамоти, надані РО УСВА, вибороли представники Старих Кривотул.
Окрім того, учасників футбольних змагань грамотами відзначила Тисменицька районна федерація футболу. Спеціальну подяку РФФ отримав один із ініціаторів турніру, великий патріот Василь Назарук.
У шаховому турнірі призерами стали Роман Гошій, Василь Назарук, Михайло Заник.
Кожна із команд-призерів і переможці шахового турніру отримали грошові премії за рахунок оргкомітету (призовий фонд футбольних змагань становив 700 грн., волейбольних – 400 грн., шахового турніру – 200 грн.).