Представники Львівського бронетанкового заводу вже місяць надають допомогу військовослужбовцям Збройних Сил України у східних областях з ремонту та відновлення військової техніки, що перебувала на довгостроковому зберіганні.
Рівень професійних знань та практична підготовка львів’ян дозволяють провести ремонт та відновлення техніки в найкоротші терміни та з дотриманням усіх норм безпеки при застосуванні. Загалом спеціалісти бронетанкового заводу лише у військових частинах, які дислокуються на Дніпропетровщині, повернули в стрій понад 100 одиниць бронетехніки.
Як зазначив бригадир ремонтників, однією з основних проблем є те, що під час довгострокового зберігання приходять у непридатний стан гумотехнічні вироби. За необхідності, проводиться заміна двигунів, їх центрівка, ремонт коробок передач тощо.
А тим часом в одному із районних центрів області повним ходом йде оптимізація ремонтно-відновлювальних частин Збройних Сил України. За словами командира новоутворення військовослужбовців завзято підтримують місцева громада та фермерські господарства, які надають свою посильну моральну та матеріальну підтримку.
– В останні місяці важливим елементом нашого бойового вишколу стали завдання із технічного забезпечення підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, які удосконалюють навички з бойової підготовки у визначених районах сходу держави, – розповів він.
Натомість командир однієї з ремонтно-евакуаційних груп капітан Назар Б., яка й нині перебуває у відрядженні в зоні протистояння зазначив: «Наші групи складаються із висококваліфікованих спеціалістів, також маємо увесь набір необхідних технічних засобів це дозволяє виконувати весь комплекс ремонтних робіт поточного та середнього ремонтів на готових агрегатах і деталях військової техніки у польових умовах.
Варто зазначити, що усі ремонтні підрозділи «технарів» укомплектовані виключно військовослужбовцями-контрактниками, з високою мотивацією на військову службу та професіоналами своєї справи.
Натомість, військовослужбовці, які не задіяні у виконанні бойових завдань та особовий склад воєнізованої охорони також не пасуть задніх – постійно вправляються у вогневій підготовці, і, звичайно, особливу увагу приділяють протидиверсійній (антитерорестичній) підготовці.