" /> Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) - Інформаційне забезпечення як інструмент війни Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
 
 
 
    
 
Головна
Новини
Про організацію
Голова УСВА
Публікації
Електронні книги УСВА
Акції
Документи
Нормативні документи
Ветеранські закони
Фотогалерея
Зв`язок
Музей
Реабілітація
Питайте-відповідаємо
Локальні війни
Анонси
Книга вдячності
Організації УСВА
Сайти ветеранів
Фестивалі
Майбутнє України
 


Погода
Погода!


43703825 Відвідувачів
Президент України Офіційне інтернет-представництво
Укрінформ
Орденские планки – ветеранам
Міністерство оборони
Урядовий портал
Боевое Братство
Інформаційне забезпечення як інструмент війни Надрукувати Надіслати електронною поштою
lnu20170423_1.jpg
Військові журналісти, разом з керівником з відділу зав’язків з громадськістю 45-ї піхотної бригадної бойової групи капітаном Кейлою Крістофер провели круглий стіл з слухачами факультету журналістики Львівського Національного університету імені Івана Франка. До обговорення важливих питань інформаційного забезпе6чення військового середовища долучились також професорсько-викладацький склад університету та офіцери прес-служб Національної гвардії України.
lnu20170423_2.jpg
З самого початку капітан Кейла Крістофер розповіла, як і яким чином відбувається інформаційне забезпечення збройних сил США. Українські військові журналісти розповіли про реалії та реформи медійних структур України. Виявилось, що хоча ми прагнемо досягти спільних стандартів в нас є чимало розбіжностей. Зокрема під час роботи цивільних журналістів в військовому середовищі армії США для представників мас-медіа існує низка суворих вимог і правил, які просто неможна порушувати. Наприклад, за словами капітана Кейли Крістофер, якщо журналісти приїздять на підготовку мінометного розрахунку, то всі вони мають знаходитись на відстані не менше ніж 500 метрів до точки навчань. Поблажок немає нікому. Так само журналістам заборонено самовільно звертатись до військовослужбовців.
lnu20170423_3.jpg
Ще більш суворі правила діють по відношенню до представників преси, коли підрозділи армії США вирушають на виконання бойових завдань. Чітко прописані і суворо контролюються правила спілкування американських військовослужбовців з журналістами. Незаплановані візити преси до військових частин просто неможливі. Існує низка законодавчих актів, які зобов’язують журналістів просити пробачення за некоректно подані матеріали, та розміщати спростування.
Само собою в Україні теж відбулась низка реформ інформаційного забезпечення. За останні три роки були введені посади прес-офіцерів в частинах та підрозділах.  
Тарас ГРЕНЬ.  
 
< Попередня   Наступна >

 

 
 
© 2005-2018, Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
www.usva.org.ua
pressusva@ukr.net
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на usva.org.ua обязательна.
Редакция usva.org.ua может не разделять точку зрения авторов статей
и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет.